Съдийска колегия

БЪЛГАРСКИ СЪДИИ С МЕЖДУНАРОДНА КВАЛИФИКАЦИЯ FIP

  • Иван КОСТОВ
    Пощенска история, Аеро-
    филателия, Литература

  • Христо НИКОЛЧЕВ
    Тематика, Максимафилия
    и Младежка филателия
  • Дечо ДЕЧЕВ
    Тематика и Младежка
    филателия

  • Лазар ЛАЗАРОВ
    Тематика и Младежка
    филателия


  • Бончо БОНЕВ
    Пощенска история

ФИЛАТЕЛНИ СЪДИИ С НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ ПО КЛАСОВЕ:

Традиционна филателия
  • Иван КОСТОВ, Бончо БОНЕВ, Никола МАДЖАРОВ, Константин ПЕНКОВ, Димитър КОЗАРОВ, Богдан СТЕФАНОВ
Пощенска история
  • Иван КОСТОВ, Бончо БОНЕВ, Спас ПАНЧЕВ, Никола МАДЖАРОВ, Богдан СТЕФАНОВ, Николай ПЕНЕВ
Пощенски цялости
  • Иван КОСТОВ, Бончо БОНЕВ, Спас ПАНЧЕВ, Никола МАДЖАРОВ
Аеро- и Астрофилателия
  • Иван КОСТОВ, Бончо БОНЕВ
Тематична филателия
  • Христо НИКОЛЧЕВ, Дечо ДЕЧЕВ, Лазар ЛАЗАРОВ, Григор ТОМАНОВ, Симеон ЙОРДАНОВ, Димитър МОНЕВ и Иван ПАНАЙОТОВ
Младежка филателия
  • Христо НИКОЛЧЕВ, Дечо ДЕЧЕВ, Лазар ЛАЗАРОВ, Димитър МОНЕВ, Григор ТОМАНОВ
Максимафилия
  • Христо НИКОЛЧЕВ, Сергей МАГДИЧЕВ, Иван ПАНАЙОТОВ
Литература
  • Иван КОСТОВ, Димитър МОНЕВ, Георги ДЕЧЕВ

     

Дружества - 2017 г.

 

 


ИЛИЯ НИКОЛОВ - председател
3900 БЕЛОГРАДЧИК
 

 

 


РОСЕН СИПСЕВ - председател
8000 БУРГАС
 


ИВАН МАРИНОВ КОЛЕВ - председател
7101 гр. БЯЛА
 


Инж. ДИМИТЪР ЧЕРНЕВ - председател
9300 ДОБРИЧ
 

 


НИКОЛАЙ МЛАДЕНОВ - председател
5800 ПЛЕВЕН

 

НИКОЛАЙ ПЕНЕВ - председател
9000 ВАРНА

ИВАН ПАНАЙОТОВ - председател
5000 ВЕЛИКО ТЪРНОВО
 


Инж. ДОБРИ ГЕОРГИЕВ - председател
3000 ВРАЦА


БОГДАН СТЕФАНОВ - председател
5300 ГАБРОВО
 


СТОЯН БОЯДЖИЕВ - председател
5100 ГОРНА ОРЯХОВИЦА
 


ЯВОР ТОДОРОВ - председател
2600 ДУПНИЦА
 


САШКО В. КРЪСТЕВ
6100 КАЗАНЛЪК
 


ВАНЯ ГАНЕВА - председател
5401 СЕВЛИЕВО
 


СТЕФАН СТЕФАНОВ - председател
4000 ПЛОВДИВ

 

ТОТЮ КАТАСТОЙКОВ  - председател
1000 СОФИЯ
 


ХРИСТО ХРИСТОВ - председател
7500 СИЛИСТРА


ЛЮБОМИР ИЛИЕВ ТОДОРОВ - председател
9800 ШУМЕН

 

НИКОЛАЙ ДОБРЕВ - председател
8804 СЛИВЕН
 


ГАЛИН КЪНЕВ - председател
Филателно дружество
7000 РУСЕ
 


ДАНИЕЛА СЛАВЧЕВА  - председател
Филателно дружество
4002 СМОЛЯН

 

ФИЛАТЕЛНО ДРУЖЕСТВО
ул. „Хан Крум“ 7
1000 СОФИЯ

ДИМИТЪР ПАЛАШЕВ - председател
Филателно дружество "Възраждане"
1784 СОФИЯ
 


МАРИЯ ДИМАНОВА - председател
2000 САМОКОВ


ДИМИТЪР ДИМИТРОВ - председател
6000 СТАРА ЗАГОРА

 

ЦЕКО К. ЦЕКОВ - председател
7200 РАЗГРАД

Д-р ХРИСТО ХРИСТОВ - председател
7700 ТЪРГОВИЩЕ


ДИМИТЪР ТОНЕВ - председател
6300 ХАСКОВО


ЛЮБОМИР АСЕНОВ - председател
3357 с. ХАЙРЕДИН
обл. ВРАЦА

 

 



 

Партньори: Тангра7